rsz_0904_01_img_0572
rsz_0907_02_img_0768
rsz_0146_01_img_0062

Oslavy

Ak hľadáte miesto, kde zorganizovať oslavu vášho piráta či princeznej, ste na správnej adrese! Naše animátorky sú vám k dispozícii aj počas víkendov. Pripravia pre vaše dieťatko dobrodružno – kreatívnu párty na akúkoľvek tému.

Učíme deti spolupracovať, zapájať sa do spoločných aktivít, podnecujeme ich predstavivosť,  fantáziu, rozvíjame kreativitu. Čaká vás množstvo zábavy a nezabudnuteľné zážitky.

Zažite s nami párty v štýle:

  • Z rozprávky do rozprávky
  • Po stopách kráľovnej Kleopatry
  • Malí indiáni
  • Putovanie pirátov

Alebo príďte s vlastným návrhom a my ho pre vás pripravíme a zrealizujeme. Stačí si len vybrať konkrétnu tému, motív, program, výzdobu,… A potom si už len užívať radosť šantiacich drobcov. Oslavu môžete uskutočniť priamo v našich priestoroch (vrátane letných detských záhradných párty) alebo môžeme vycestovať my k vám a pripraviť vášmu oslávencovi program na mieste, ktoré si zvolíte. Či už kreatívne dobrodružstvo alebo tvorivé dielničky, myslíme na každého – aj toho najnáročnejšieho – oslávenca. Pre vzdelávaniachtivých ponúkame možnosť vedenia celého programu v angličtine.

Babysitting

Potrebujete vybehnúť na nákupy, s partnerom na romantickú večeru či na kamarátkinu svadbu? Nemusíte vášho drobca ťahať so sebou, ani zabudnúť na spoločenský život. Zabezpečujeme aj babysitting.

Je na vás, či využijete priestory nášho centra (v poobedných hodinách od 17:00 do 20:00) alebo uprednostníte domáce prostredie. Členmi nášho tímu sú aj kvalifikované opatrovateľky s niekoľkoročnými skúsenosťami s výchovou a starostlivosťou o deti, ktoré sa budú vašim deťom venovať.